plugins/content/imagesresizecache/0761f26ba332ad895a9c2213e8385226.jpeg

تجربه جام جهانی با تمام شور و هیجان و احساسات آن جایی که مسابقات فوتبال بین تیم های ملی کشورهای مختلف جهان در پیشگاه طرفداران تیم ها برگزار می شود جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی… حسی مجازی و یک چالش برای رسیدن به هدف والای قهرمانی رساندن تیم ملی کشور مورد علاقه به نهایت افتخار فوتبال برای یک ملت…

تجربه جام جهانی با تمام شور و هیجان و احساسات آن جایی که مسابقات فوتبال بین تیم های ملی کشورهای مختلف جهان در پیشگاه طرفداران تیم ها برگزار می شود جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی… حسی مجازی و یک چالش برای رسیدن به هدف والای قهرمانی رساندن تیم ملی کشور مورد علاقه به نهایت افتخار فوتبال برای یک ملت…
اکنون شما برای اولین بار می توانید حس واقعی بازی کردن مسابقات جام جهانی را حتی بصورت آنلاین تجربه کنید. شما می توانید با کشور های رقیب بازی کنید و به آرزو هایتان جامه عمل بپوشانید. شما با انتخاب تیم مورد علاقتان یک کریر تا رسیدن به قهرمانی جهان خواهید داشت. در ابتدا تلاش برای صعود به جام جهانی دور مقدماتی و حذفی و بالاخره جشن قهرمانی در آفریقای جنوبی کشوری که برای اولین بار به عنوان یک تیم آفریقایی میزبانی جام جهانی را بر عهده دارد.
در شبیه سازی مسابقات جام جهانی شرکت الکترونیک آرتز بیسار دقیق عمل کرده و ۱۹۹ تیم ملی در این بازی گنجانیده که همگی مجوز ساخت و حضور در این بازی را دارند (تمامی تیم های ملی موجود لایسنس شده اند) تمامی ۱۰ ورزشگاه موجود در بازی لایسنس شده و به زیباترین شکل طراحی شده اند. اکنون شما می توانید حتی بر روی نیمکت تماشاگران شور هیجان را مشاهده کنید آنها آتش بازی می کنند پرچم تیمشان را تکان می دهند و به طور کلی هر آنچه که شما از طرفداران و تماشاچیان حاضر در ورزشگاه سراغ دارید در بازی گنجانده شده است. صدای تشویق های تماشاگران به زبان مادری برای گیمر یک سورپرایز تلقی می شود. برای اولین بار شما می توانید با انتخاب تیم ملی کشورتان صدای زبان کشورتان را از تماشاگران بشنوید تشویق هایی به زبان خودتان. یا نوشته ها و پلاکاردهایی که با خط رسمی کشورتان در دست تماشاگران به اهتزاز در می آید شما حتی پرچم کشورتان را نیز در دست آنها خواهید دید!
بازی جدید و بعدی شرکت EA Sports مسابقات سیمولیشن جام جهانی است که در راه است بازی پر هیجانی که تمامی خصوصیات جام جهانی را دارا می باشد و به گفته سازندگان یک حس واقعی از این رویداد بزرگ ورزشی را در گیمر ها خلق می کند. جایی که تمامی موارد موجود در آن به طور رسمی مجوز ساخت گرفته اند.
ویژگی های بازی :
- امکان فتح جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی با یکی از ۱۹۹ تیم موجود در بازی در یک کریر که از مرحله مقدماتی تا فینال جام جهانی اغاز می شود (توضیح: مثلا شما می تونید ایران رو انتخاب کنید و با اول یا دوم شدن در گروه به جام جهانی صعود کنید بعد در مسابقات جام جهانی بازی کنید و قهرمان بشید )
- امکان بازی آنلاین که به شما این امکان را می دهد که تیم رقیب را به صورت آنلاین شکست دهید. گیمر می تواند با انتخاب تیم کشورش به مصاف تیم های همگروه برود و با آنها مبارزه کند
- وجود جزئیاتی نظیر پرچم تیمهای که با هم مسابقه می دهند یا پلاکاردها و صدای تشویق های طرفداران در استادیوم های واقعی و لایسنس شده موجود در بازی (توضیح : مثلا ممکنه شما تیم ایران رو بردارید و شاهد کلمات فارسی باشید که در پلاکاردهای تماشاچیان درج شده و یا صدای تشویق های فارسی زبان باشید)
- رنکینگ تیمی که در نتیجه موفقیت تیم ها تغییر می یابد تیم های مختلف با هم مبارزه می کنند و تیم های موفق در رنکینگ بالا می آیند. و حس برتری تیم قوی تر به گیمر منتقل می شود.
- تاثیر مستقیم بازیهای داخل خانه یا خارج از خانه بر کیفیت بازی تیم ها به طوری که تیم میزبان به مراتب بهتر از زمانی هست که در خارج از خانه بازی می کند.
- تاثیر شرایط جوی بر روی خستگی بازیکنان و حتی شرایط ورزشگاه از جمله فشار هوا و … بر سرعت توپ و نوع حرکت آن
- ورزشگاه های اصلی و واقعی جام جهانی که به طور رسمی در بازی موجود هستند و گیمر قادر است در هر کدام از آنها بازی کند.(مطالب این قسمت از سایت eshoop بدست آمده است)
دانلود بازی:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
رمز:www.p30day.com