Sniper  Ghost Warrior

کلاس Sniper همیشه در بین طرفداران سبک FPS سبک آشنایی بوده،که باعث می شود کاملا در بازی کار آزموده و ورزیده شوید.گروهی در

کلاس Sniper همیشه در بین طرفداران سبک FPS سبک آشنایی بوده،که باعث می شود کاملا در بازی کار آزموده و ورزیده شوید.گروهی در City Interactive تلاش کرده اند تا این سبک را در بازی Sniper: Ghost Warrior گسترش دهند. در بازی Sniper: Ghost Warrior بازیکنان می توانند دو سرباز مختلف را در طول بازی کنترل کنند که به همراه سربازان کشور های دیگر به منطقه ای ساختگی در جنوب آمریکا فرستاده شده اند تا با یک حکومت دیکتاتوری مبارزه کنند.من بتازگی فرصت یافتم تا یک مرحله برای خود بسازم،متاسفانه من مهارت کافی مثل کسی که دموی اولیه را به من نشان داد نداشتم. بنابرین به جای سرکوبی رژیم دیکتاتوری من یک روستا را به بدبختی فرستادم.

به نظر می آمد هیچ کس به Ghost Warrior آشنا نبود.

Sniper در حقیقت بک لقب فریب آمیر است ، در واقع فقط یک نفر از دو نفر قابل بازی, Sniper واقعی بود.مراحل دیگر فقط یک ظاهر سنتی از سربازی که از سرو صدا و بمب ها لذت می برد را نشان می دهد.با تناسب بندی بین این دو سریاز سبک Sniper تمام قسمت های دیگر FPS را پوشش می دهد.


ساعت ها ماندن زیر آب گل آلود و دمای 100 درجه.بهتر از این می شود؟

من واقعا از اینکه داشتم یک شوتینگ استاندارد همراه با مخفی کاری را تجربه می کردم لذت می بردم.من فقط در این مدت یک سرباز که مشغول بستن نفت بود را تماشا کردم، واین همه دویدن و تیر انداری کردن همه چیزی بود که از یک FPS انتظارش را داشتیم.به هر حال آنها نیاز مند یک پوشش از پشت سر هنگام انجام عملیات بودند.

واقعا سرگرمی جالبی بود که با یک Sniper دوست داشتنی Ghost Warrior را بازی کنید. در مرحله ای من در جنگلی زیبا و تاریک قرار گرفتم. مرحله ای اصلی که هدفم مخفی کاری بود تا دشمنان را یکی یکی از راه بردارم.اولین بار سلاح های جالبی در منوی HUD ظاهر شد، که همراه با نمایش اطلاعات سودمندی در مورد آن ها بود.در پایین صفحه یک متر نمایان بود که به آرامی مسیر دشمنان و ساختمان آنها را مشخص میکرد.زمانی که خیلی به دشمنان نزدیک می شدید آلارم خاموش می شد و دشمنان شما به زیر آتش می بردند.

در حاشیه ی شهر قسمتی بود تا جان شما را پر کند که یک نو آوری در سبک FPS محسوب می شود،در عوض یک جعبه قدیمی بود که می شد با آن جان خود را پر کرد زیرا سازندگان می خواستند یک نتیجه تاکتیکی بعد از هر بار پر شدن جان بگیرید.

برای اولین بار یک بازیکن بر روی Sniper خود دوربین گذاشت که نمایشی جدید از یک نمایش در صفحه بود.ضربان قلب بالا سمت راست دیده میشد که واقعا قانون جدیدی از دویدن را به شما نشان می داد.در موارد دیگر ، پیش بینی اینکه در جنگل بدوید و چه بلایی سر شما بیاید غیر ممکن بود زیرا هر لحظه ممکن بود توسط یک Sniper کشته شوید. این واقعا جالب بود که حرکات شما زیر نظر دوربین بود .افتادن موی سر بر روی دوربین اسلحه شما فوقوالعاده زیبا کار شده بود . شما میتوانستید همه ی قسمت های اسلحه و بیشتر از آنرا ببینید.برای بازیکنان حرفه ای این فقط یک سری تنظیمات کوچک می باشد.

[
اینجا برای تک تیر انداز ها یک زمین بازی است

این بازی شبیه به بازی های دیگر Sniper می باشد،Ghost Warrior پتانسیل اینرا دارد که به یک بازی خوب و زیبا تبدیل شود ، این بازی شدیدا بر روی شما تاثیر می گذارد مخصوصا وقتی که می خواهید از فاصله ای دور دشمنی را هدشات کنید و تنفس برای شما سخت میشود.اگر در مسیر درست شلیک کنید دوربین بر روی گلوله switch میشود و بر خورد گلوله را با دشمن نشان می دهد.این واقعا بازیکن را راضی میکند.مخصوصا برای بازی که در آن Sniper هستید و سبک آن FPS است.

در مرحله ای من همه چیز را که باید از زمان درست تیراندازی یاد میگرفتم ، آموختم ، به خصوص وقتی که گرفتار چند گروه بودم.وقتی گروهی فهمید که من گروهی دیگر را کشته ام ، اضطراب شدیدا مرا فرا گرفت. این مانند پازلی پیچیده شده بود زیرا من باید بهترین وقت برای بیرون آمدن و در گیر شدن را پیدا می کردم.


دانلود بازی:
http://rapidshare.com/files/399087273/www.gigawarez.com_Ser.Ghost.Warrior.2010.DO-EPiD.part1.rar
http://rapidshare.com/files/399086928/www.gigawarez.com_Ser.Ghost.Warrior.2010.DO-EPiD.part2.rar
http://rapidshare.com/files/399087221/www.gigawarez.com_Ser.Ghost.Warrior.2010.DO-EPiD.part3.rar
http://rapidshare.com/files/399086984/www.gigawarez.com_Ser.Ghost.Warrior.2010.DO-EPiD.part4.rar
http://rapidshare.com/files/399087133/www.gigawarez.com_Ser.Ghost.Warrior.2010.DO-EPiD.part5.rar
http://rapidshare.com/files/399087024/www.gigawarez.com_Ser.Ghost.Warrior.2010.DO-EPiD.part6.rar
http://rapidshare.com/files/399087010/www.gigawarez.com_Ser.Ghost.Warrior.2010.DO-EPiD.part7.rar