Transformers: War for Cybertron

طرفداران عنوان ترانسفورمرز مدت هاست که منتظر یک بازی درست و حسابی از این اثر سینمایی مشهور هستند.تا کنون 2 نسخه از بازی ترانسفورمرز منتشر شده که...

طرفداران عنوان ترانسفورمرز مدت هاست که منتظر یک بازی درست و حسابی از این اثر سینمایی مشهور هستند.تا کنون 2 نسخه از بازی ترانسفورمرز منتشر شده که هیچکدام لیاقت این اسم را نداشتند.اما چندی پیش مجله گیم اینفورمر اعلام کرد نسخه جدیدی از ترانسفورمرز در راه است و سال آینده منتشر خواهد شد.فن ها خوشحال بشید!

 Transformers: War for Cybertron  Transformers: War for Cybertron           

نسخه جدید بازی Transformers: War for Cybertron نام خواهد گرفت و ظاهرا از امتیازات کم نسخه های قبلی دور خواهد بود...سازنده بازی High Moon Studios میگوید که با یک ترانسفورمرز متحول و جدید روبرو هستیم.

به گفته سازنده بازی بازهم ترانسفورمرز سوم شخص خواهد بود و از موتور Unreal Engine بهره خواهد برد.و از همه مهمتر اینکه سازنده بازی کمپانی بسیار مشهور Epic خواهد بود...سازندگان بازی مشهور GEOW که توانست در مدت بسیار کوتاهی طرفداران بسیاری جمع کند.به گفته ناشر کاورگیری(پناه گیری)در بازی نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد...همچنین گیم پلی با یک سیستم جدید و سرعتی بیشتر با امکاناتی بسیار متحول خواهد شد.

طراحی کارکترها دقیقا از روی کمیکهای دهه 80 صورت نگرفته و کمی تغییر کرده است و تغریبا چیزی بین عنوان اصلی و فیلم Michael Bay است.کارکترهای مهم بازی با همان شکل قدیمی و معروف خود به بازی بازگشته اند مانند مگاترون و آپتیموس پرایم...به هر حال طراحی شخصیتها چیزی از قبل آماده شده و با اندکی تحول است.

 Transformers: War for Cybertron Transformers: War for Cybertron        

داستان هیچ ربطی به نسخه های قبل.کمیک ها و یا فیلمهای ترانسفورمرز نخواهد داشت...داستان کاملا بیگانه و جدید خواهد بود.داستان به قبل از زمانی باز میگردد که روباتها تصمیم به ترک سایبرتون و پیوستن به زمین گرفته اند.با توجه به داستان پردازی قوی و جدایی از داستان همیشگی احتمال این میرود که بازی با ورود به یک دنیای جدید وارد خط موفقیت جدید شود!

مثل همیشه سینگل پلیر بازی دارای 2 مسیر متفاوت و 2 کلاس جنگی متفاوت خواهد بود...دسپشنز و آتوبات ها!هر کدام از این 2 گروه استوری لاین و خط داستانی مربوط به خود را داشته و متمایز میباشند و یکی از عوامل جذابیت این سری بازی نیز همین امر بوده است.همچنین سازندگان قول مد co-op و مدهای جدید دیگر را داده اند که تا زمان انتشار نمیتوان درباره آنها هیچ گونه قضاوتی کرد.

پس از این همه حرف بنظر میرسد با بهترین ترانسفورمرز تاریخ روبرو باشیم بازی که نام آن Transformers: War for Cybertron و با شعار تغییر سبک ترانسفورمرز می آید...بازی مولتی پلتفرم بوده و برای هر 3 پلتفرم PC,Xbox360,Ps3 منتشر خواهد شد.

Transformers: War for Cybertron   Transformers: War for Cybertron      

  

System Requirements :*
Intel Processor - Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD Processor - Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
Nvidia Graphics Card - Geforce 7900 GT
ATI Graphics Card - Radeon X1900 Series
RAM Memory - 2 GB
Hard Disk Space - 9 GB
Direct X


دانلود بازی:

http://fs54.ex.ua/get/2857377/B.E.S.O_Alnebras.Com_rld-twfc.iso